KONST / Litografier / Färglitografier 11553158
nr 1155 3158
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st. Numrerade och signerade, bladets mått: 65x49
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:20:52
10/1 22:43:26
100 kr
11/1 18:17:37
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim